Pytania i odpowiedzi

Często zadawane nam pytania i odpowiedzi

Zanim do nas zadzwonisz lub napiszesz, sprawdź czy Twoich pytań nie ma na naszej liście.
 • Co można prać w pralni?

  Wszystko to, co nadaje się do prania. Nasze profesjonalne pralki posiadają duże 18 kilogramowe bębny, które mieszczą duże gabaryty. Oprócz odzieży i bielizny bez problemu wyprać można koce, pokrowce, pledy, śpiwory, kurtki, płaszcze, zasłony, poduszki, kołdry. Dzięki dużym bębnom, mogą Państwo wyprać, a także wysuszyć zdecydowanie większą ilość rzeczy w krótszym czasie w porównaniu do prania i suszenia w domu.

 • Czego nie można prać w pralni?

  Zabrania się prania wszystkiego co jest używane przez zwierzęta. Jest na to całkowity zakaz ze względu na sierść, które mogłyby zapchać urządzenie, a także wpłynąć na higienę pralni.

 • Jakie są programy prania w pralkach?

  Na naszej stronie znajdują się niezbędne informacje dotyczące programów, jakie można wybrać, jak również i czasu trwania każdego prania. Sprawdź tu.

 • Jak wybrać temperaturę i czas suszenia?

  Temperaturę prania ustalamy według zaleceń producenta, które znajdują się na metce przyszytej do ubrania. Jeśli nie stosujemy się do instrukcji, nie mamy gwarancji, że ubrania nie ulegną zniszczeniu.
  W przypadku suszenia wszystko zależy od tego, co suszymy. Im materiał grubszy, tym czas suszenia wydłuża się. Dużo zależy również od tego, ile rzeczy znajduje się w bębnie. Każda suszarka ma określony zakres temperatur, dlatego też przed rozpoczęciem procesu suszenia, warto się z tym zapoznać. Dużą zaletą naszych sprzętów jest to, że w każdej chwili możemy maszynę otworzyć i sprawdzić, czy pranie jest suche bez konieczności rozpoczynania całego cyklu od początku.

 • Czy konieczna jest nasza obecność podczas trwania prania?

  Nie. W momencie, kiedy maszyna rozpoczyna pracę, drzwiczki pralki zostają automatycznie zablokowane na czas trwania wybranego programu prania. Na ten czas można opuścić pralnię.
  Obok pralni znajduje się nowa restauracja Browar Sprawiedliwość, w której można miło spędzić czas - Zapraszamy.

 • Jakie detergenty można kupić w pralni?

  W samoobsługowej pralni znajduje się automat, w którym każdy klient może kupić proszek do prania i płyn do płukania. Jak kupić dowiesz się tutaj.

 • Czy można korzystać z własnych detergentów?

  Tak. Wszystkie dostępne pralki posiadają szuflady, w których można umieścić dowolne detergenty (również kapsułki).

 • Jak dokonać płatności?

  W pralni można płacić banknotami 10 zł - 100 zł, bilonem 50 gr - 5 zł, jak i zbliżeniowymi kartami płatniczymi. Uwaga: Automat wydaje resztę tylko w bilonie.

 • Co zyskuję dzięki karcie stałego klienta?

  Dla stałych klientów pralni oferujemy karty lojalnościowe, które można zakupić w automacie. Koszt karty wynosi 30 zł, z czego 15 zł można wykorzystać na usługi. Posiadanie karty pozwoli Ci oszczędzać pieniądze - nawet do 15%. Z karty może korzystać kilka osób i co najważniejsze - można korzystać z pralni bez potrzeby posiadania przy sobie gotówki czy karty płatniczej. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Czy w pralni jest internet i gniazdka zasilające?

  Tak. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy dostęp do darmowego szybkiego internetu Wi-Fi, gniazdek zasilających oraz strefę do pracy jak i odpoczynku. Robiąc u nas pranie możesz korzystać z rozrywki dostępnej w internecie, pracować, a nawet odbywać spotkania biznesowe - obok pralni znajduje się nowa restauracja Browar Sprawiedliwość, którą polecamy :)

 • Jakie dodatkowe usługi można uzyskać w pralni?

  Pralnia Speed Queen Rzeszów jest połączona z innowacyjną pralnią wodno-chemiczną SuperPralnia.pl, która wykorzystuje nowoczesną technologię Sensene i Soft-Wash. Sprawdź ofertę, odwiedzając stronę SuperPralnia.pl.

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zadaj pytanie.

Zapisz się, aby otrzymywać promocje